Struktūra ir kontaktai

Administracija

PareigosVardas, pavardėTelefonasEl. paštas
 Direktorė
I vadybinė kategorija
Aurelija Dragūnaitė 8 428 70315direktorius@rtvm.lt
 SekretorėAkvilė Joneikienė8 428 70315,
8 683 02204
rastine@rtvm.lt
Direktoriaus pavaduotoja  ugdymui  
II vadybinė kategorija                
Sigita Sakalauskienė8 428 70315ugdymas@rtvm.lt
Profesinio mokymo skyriaus vedėjaSolveiga Žagarinskienė8 428 70315pavpm@rtvm.lt
Gimnazijos skyriaus vedėja
I vadybinė kategorija
Jovita Žeižienė8 428 70320mok.dalis@rtvm.lt
Bendrabučio auklėtojaElena Vaičiulienė8 428 70319,
8 659 70852
-
Valgyklos vedėjaGenė Laurynienė8 428 70315valgykla.rtvm@gmail.com
Vyr. buhalterėVida Birvinskienė8 428 70317buhalterija@rtvm.lt
Socialinė pedagogėBerita Juškienė8 428 70320socpedag@rtvm.lt
Informacinių technologijų specialistasKastytis Baltmiškis8 428 70315,
8 68859595
infcentr@rtvm.lt
Bibliotekos vedėjaLina Afanasjevienė8 428 70315biblioteka@rtvm.lt
Darbų ir civilinės saugos inžinierėVaiva Bukauskienė8 658 32368darbusauga@rtvm.lt

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros  paslaugų koordinatorės, vykdančios sveikatos priežiūrą mokykloje, Rimantės Dukauskienės darbo grafikas: pirmadienis (8.00–12.00 val.), ketvirtadienis (8.00–12.00 val.), tel. 864774177

Mokyklos raštinės darbo laikas

Savaitės dienaDarbo laikasPietų pertrauka
Pirmadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Antradienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Trečiadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Ketvirtadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Penktadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00

Įstaigos taryba

Vardas, pavardėPareigosAtstovavimas
Deivis KobaĮstaigos tarybos pirmininkasVšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Danutė AsauskienėĮstaigos tarybos narėVšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Gabija MarcinkutėĮstaigos tarybos narėVšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Vidmantas LaurynasĮstaigos tarybos narysUAB "Autoserpantinas"
Džesika BernotaitėĮstaigos tarybos narėKauno regiono plėtros tarybos administracijos vyriausioji specialistė
Alma PrėskienienėĮstaigos tarybos narėLietuvos buhalterių ir auditorių asociacija
Raimondas VėlavičiusĮstaigos tarybos narysLietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA
Kristina ViršilienėĮstaigos tarybos narėUAB "Sūkuriškės"
Danutė SinkevičienėĮstaigos tarybos narėLietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Pedagogai

Eil. Nr.Vardas, PavardėDėstomas dalykas / švietimo sritis
1.Vaida AbudauskaitėMatematika, informacinės technologijos
2.Lina AfanasjevienėTeisė
3.Danutė AsauskienėVerslas ir administravimas
4.Darius BagdonasFizinis ugdymas, tinklinis
5.Remigija BorusienėPaslaugos asmenims
6.Elena BukauskienėDailė, etika, technologijos
7.Silva LapkauskienėBiologija, chemija, geografija
8.Berita JuškienėFizika
9.Aurelija KatilienėPaslaugos asmenims
10.Danguolė ŠarkuvienėTikyba, taikomoji estetika
11.Deivis KobaFizinis ugdymas, krepšinis
12.Marytė KoženiauskienėPaslaugos asmenims
13.Ilona PetroševičienėLietuvių kalba ir literatūra
14.Ričardas KrivickasMuzika
15.Sigutė KubilinskienėRusų kalba, vokiečių kalba
16.Jovita KveselienėAnglų kalba, istorija, pilietiškumo pagrindai
17.Leonas LapkauskasInžinerija ir inžinerinės paslaugos
18.Simona PetkutėVerslas ir administravimas
19.Virginijus LaurinaitisTransporto paslaugos
20.Rasa MatulaitėAnglų kalba
21.Ilona MinialgienėVerslas ir administravimas
22.Arvydas NorkusInžinerija ir inžinerinės paslaugos
23.Violeta NavickienėLietuvių kalba ir literatūra
24.
25.
26.
27.
28.