Struktūra ir kontaktai

Administracija

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Direktorė

Aurelija Dragūnaitė (8 428) 70 315,
8 683 02 204
direktorius@rtvm.lt
Raštinės administratorė-referentėAkvilė Joneikienė
(8 428) 70 315,
8 683 02 204
rastine@rtvm.lt
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Sigita Sakalauskienė(8 428) 70 315 ugdymas@rtvm.lt
Gimnazijos skyriaus vedėjaJovita Žeižienė (8 428) 70 320 mok.dalis@rtvm.lt
Bendrabučio auklėtoja
Elena Vaičiulienė(8 428) 70 319,
8 659 70 852
-
Valgyklos vedėja Genė Laurynienė(8 428) 70 315valgykla.rtvm@gmail.com
Vyr. buhalterė Vida Birvinskienė (8 428) 70 317 buhalterija@rtvm.lt
Buhalterė Rugilė Bėkėšaitė-Lauraitienė(8 428) 70 317 kasa@rtvm.lt
Socialinė pedagogė Gintarė Šeršniovaitė(8 428) 70 320socpedag@rtvm.lt
IT specialistas
Kastytis Baltmiškis (8 428) 70 315infcentr@rtvm.lt
Bibliotekos vedėja Lina Afanasjevienė (8 428) 70 315biblioteka@rtvm.lt
Darbų ir civilinės saugos inžinierė,
Karjeros specialistė
Vaiva Bukauskienė8 658 32 368 darbusauga@rtvm.lt

Mokyklos raštinės darbo laikas

Savaitės dienaDarbo laikasPietų pertrauka
Pirmadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Antradienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Trečiadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Ketvirtadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00
Penktadienis8.00 – 12.00
13.00 – 17.00
12.00-13.00

Įstaigos taryba

Vardas, pavardėPareigosAtstovavimas
Deivis KobaĮstaigos tarybos pirmininkasVšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Danutė AsauskienėĮstaigos tarybos narėVšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Vidmantas LaurynasĮstaigos tarybos narysUAB "Autoserpantinas"
Džesika BernotaitėĮstaigos tarybos narėKauno regiono plėtros tarybos administracijos vyriausioji specialistė
Alma PrėskienienėĮstaigos tarybos narėLietuvos buhalterių ir auditorių asociacija
Raimondas VėlavičiusĮstaigos tarybos narysLietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA
Kristina ViršilienėĮstaigos tarybos narėUAB "Sūkuriškės"
Audronė GudonytėĮstaigos tarybos narėLietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Pedagogai

Eil. Nr.Vardas, PavardėDėstomas dalykas / švietimo sritis
1.Vaida AbudauskaitėMatematika, informacinės technologijos
2.Lina AfanasjevienėTeisė
3.Danutė AsauskienėVerslas ir administravimas
4.Darius BagdonasFizinis ugdymas, tinklinis
5.Remigija BorusienėPaslaugos asmenims
6.Elena BukauskienėDailė, etika, technologijos
7.Silva LapkauskienėBiologija, chemija, geografija
8.Berita JuškienėFizika
9.Aurelija KatilienėPaslaugos asmenims
10.Danguolė ŠarkuvienėTikyba, taikomoji estetika
11.Deivis KobaFizinis ugdymas, krepšinis
12.Marytė KoženiauskienėPaslaugos asmenims
13.Ilona PetroševičienėLietuvių kalba ir literatūra
14.Ričardas KrivickasMuzika
15.Sigutė KubilinskienėRusų kalba, vokiečių kalba
16.Jovita KveselienėAnglų kalba, istorija, pilietiškumo pagrindai
17.Leonas LapkauskasInžinerija ir inžinerinės paslaugos
18.Simona PetkutėVerslas ir administravimas
19.Virginijus LaurinaitisTransporto paslaugos
20.Rasa MatulaitėAnglų kalba
21.Ilona MinialgienėVerslas ir administravimas
22.Arvydas NorkusInžinerija ir inžinerinės paslaugos
23.Violeta NavickienėLietuvių kalba ir literatūra
24.
25.
26.
27.
28.