Sporto rėmimo fondo

Kasdienis rūpestis sveikata – kokybiško gyvenimo pagrindas

Šiuolaikinis pasaulis savo technologinėmis galimybėmis dažną žmogų prikausto prie telefono, kompiuterio, televizoriaus. Tad natūralu, kad sveikatinimo problema tapo labai aktuali ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Pasaulio sveikatos organizacijos teikia rekomendacijas dėl sveikesnio gyvenimo būdo taikymo kiekvieno žmogaus gyvenime. Sporto rėmimo fondas  organizavo projektų paraiškų konkursą. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla teikė paraišką ir įvertinus rezultatus gavo džiugų atsakymą – projektas „Sportas visiems“ bus finansuojamas. Mokykla įgyvendindama šį projektą ketina mokyklos bendruomenei ir aplink esančiom organizacijom įrengti 3 sporto zonas: tinklinio, krepšinio, treniruoklių. Šiuo projektu mokykla ketina tapti sporto traukos zona įvairių amžiaus grupių asmenims: nuo vaikų iki senjorų. Taip pat planuojama organizuoti treniruotes, mini turnyrus bei  sporto šventę visiems projekto dalyviams. Be to, šis projektas orientuotas ir į socialinę atskirtį patiriančius asmenis. Tad kviečiame Raseinių krašto gyventojus sekti informaciją bei aktyviai dalyvauti vykdant projektą „Sportas visiems“.

Nepamirškite Antikos filosofų išminties  – tik sveikame kūne gyvena sveika siela.

Sporto rėmimo fondo ir Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos lėšomis finansuojamo sporto projekto Nr. SRF-SĮĮ-2021-1-0033 įgyvendinimas

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla įgyvendina projektą „Sportas visiems“, kurio tikslas – kviesti visuomenę būti fiziškai aktyvia. Projekto, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo ir Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, metu jau įsigyta įrangos: krepšinio stovų su lankais ir tinkleliais, tinklinio stovų su tinklais ir juostomis, šeši treniruokliai, krepšinio ir tinklinio kamuolių ir daugiafunkcinis įrenginys. Vėliau įrengtoje sporto zonoje bus organizuojami fizinio aktyvumo renginiai. Numatoma projekto įgyvendinimo pabaiga – 2022 m. liepos 30 d. Visus, besirūpinančius savo sveikata, jau dabar kviečiame naudotis sporto bazės įrenginiais.

Fizinio aktyvumo pratybos

Mokykloje įgyvendinamos projekto „Sportas visiems“ fizinio aktyvumo pratybos. Mokyklos bendruomenė dalyvauja treniruoklių, krepšinio ir tinklinio zonose vykstančiose fizinio aktyvumo pratybose. Džiugu, kad ši veikla tapo visos mokyklos tam tikru gyvenimo būdu, draugėn subūrė ir mokytojus, ir mokinius. Ši veikla ne tik fizinės būklės stiprinimas, bet dvasinė atgaiva bei bendrystė.