Kur ledo gabaliukui geriausia?

Kur ledo gabaliukui geriausia?

„Kokioje terpėje geriausiai jaučiasi ledo gabaliukas – vandenyje, vienas dubenyje ar apgaubtas kailiniais?„– Raseinių specialiosios mokyklos direktorės Sandros Maslauskienės pateiktas  klausimas suintrigavo į bendrystės renginį susirinkusius VšĮ Raseinių technologijos ir verslo bei Raseinių specialiosios mokyklų mokytojus. Įtraukusis ugdymas profesinėje mokykloje ir neramina,  ir baugina, todėl ieškoma sąlyčio taškų su tais, kuriems kitokio mokinio ugdymas yra kasdienis rūpestis, meilė.

„Mes dirbame tam, kad kiekviena jų diena būtų laiminga“, – postulatinė mintis, kurią Gimnazijos skyriaus vedėja parsivežė iš vienos Italijos mokyklos.  Jovita Žeižienė pristatė Italijos mokyklų patirtis, kurios augina pasitikėjimą, turtina žinių krepšelį, keičia požiūrį.

Raseinių specialiojoje mokykloje pajutome pagarbą ir toleranciją kiekvienam. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos direktorė Aurelija Dragūnaitė teigė, jog neigti, menkinti  kitokį nėra prigimtinė žmogaus savybė, „tolerancija  ugdoma, tačiau ne iš žodžių ir kalbų, o iš asmeninės patirties ir gyvų pavyzdžių“.