Noras tobulėti – individualus žmogaus poreikis

Noras tobulėti – individualus žmogaus poreikis

„Nuotolinis mokymasis ir karantinas atitolino mūsų mokinius nuo siekio tobulėti ir augti “, – dažnas šių dienų teiginys. Tačiau jis netinka VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos mokiniams, dalyvavusiems įvairiuose anglų kalbos renginiuose ir konkursuose.
Kovo 31- ą dieną Kauno technikos profesinis mokymo centras organizavo tarptautinį užsienio kalbų konkursą, kuriame dalyvavo 31 – a profesinio rengimo mokykla iš Kroatijos, Vokietijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Latvijos ir Lietuvos. Mūsų mokyklai atstovavo ir 11- ąją vietą užėmė 2AM2 -2019 grupės mokinys Nikas Durulys. Konkursas vyko nuotoliniu būdu ir anglų kalba. Nikas su visais išbandymais šauniai susidorojo.
Tai buvo ne vienintelis konkursas, kuriame Nikas pasitikrino savo žinias ir gebėjimus. Jis su dar 4-iais mokiniais- M. Buivydu (IIGB), B. Velioniu (IIGB), D. Orentu (1AM1-2020) ir V. Mačiuliu (2V-2019) dalyvavo Tarptautiniame anglų kalbos konkurse ,,Olympis 2021”. Visi 5 mokiniai bus apdovanoti 1–3 laipsnio diplomais ir suvenyrais.
Džiaugiamės ir didžiuojamės dalyviais bei mokytoja Rasa Matulaite, ruošusia mokinius konkursams !