Pilietinė akcija „Pergalės šviesa“

Pilietinė akcija „Pergalės šviesa“

💛💚❤️ „Pasikalbėkim apie Lietuvą…žodžiu, melodija, žvilgsniu“, – tokiais žodžiais mokykloje pradėta pilietinė akcija „Pergalės šviesa“ .
Simboliniais neužmirštuolių žiedais pagerbti žuvusieji 1991 metų sausio 13-ąją.
Atmintis gyva tol, kol ji liudijama. Akcijos dalyviai dalijosi prisiminimais.
„Buvome jauni, jautėme, kad norime būti laisvi, todėl, neįvertinę brutalios okupantų jėgos grėsmės, stojome ginti laisvės vienybe, tikėjimu, viltimi“, – taip savo išgyvenimus apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius apibendrino Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas.
„Nežinau, iš kur mano rankoje atsirado pagalys, bet įsivaizdavau, kad ir tokia priemone galiu apginti šalies laisvę“, – seniūno mintis pildė mokytojas Deivis Koba.
Mokyklos direktorė Aurelija Dragūnaitė kovojančios ukrainiečių tautos siekius prilygino mūsų laisvės siekiams ir tylos minute pakvietė pagerbti žuvusiuosius už Ukrainos laisvę.
„Didelėje Visatoje yra labai maža, bet labai jauki, labai graži ir pagaliau laisva mūsų Lietuva!“, – tokiais žodžiais pilietinę akciją apibendrino mokinė Orinta Šarkanaitė, o mokyklos bendruomenė gyva rankų grandine susikibo ir klausydami „Dainos Lietuvai“ išgyveno vilties, pasididžiavimo, tikėjimo akimirkas. 🇱🇹