Poezijos popietėje – jautrios melodijos ir ukrainietės lietuviškai skaitomos eilės

Poezijos popietėje – jautrios melodijos ir ukrainietės lietuviškai skaitomos eilės

Poeziją galima ne tik jausti, bet ir ragauti. Abejojate? Abejones paneigtų VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės organizuotos popietės „Eilėraščiai virtę dainomis“ dalyviai. Poezijos žodžiai, skambėję iš mokinių ir mokytojų lūpų lietė, jaudino širdis, o ašaros renginio dalyvių akyse suspindo tada, kai S. Gedos eiles lietuviškai skaitė ukrainietė mergina.

„Buvo labai jautru“, – taip po renginio dalijosi įspūdžiais Jolanta Vietienė, MB „Desertų poezija“ vadovė, dalyviams ne tik dovanojusi prizus, bet ir poezijos žodžiais apibūdinusi savo virtuvę, kur „Girgžda cukrus lyg sniegas baltutis / Glaudžias peilis tyloj prie šakutės. Čia virėjas be sosto viską maišo, ragauja ir uosto“.

„Tokia ir turi būti poezija – turinti jėgos paliesti pačias giliausias žmogaus sielos kerteles“, – pritarė Gimnazijos skyriaus vedėja Jovita Žeižienė.

Popietės metu dalyvius džiugino mokytojų Virginijaus Laurinaičio ir Dariaus Bagdono bei mokinių Deinos Gečaitės ir Juliaus Armoškos dovanotos melodijos.