Praktinis mokymas sektoriniame praktinio mokymo centre

Praktinis mokymas sektoriniame praktinio mokymo centre

2021 m. lapkričio 29–gruodžio 3 dienomis 19 Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų specialybės mokinių dalyvavo praktiniame mokyme, kurį pagal projektą „Praktinis mokymas sektoriniame praktinio mokymo centre” Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-01-0005 organizavo Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centras.
Praktikos metu, konsultuojant profesijos mokytojams Mindaugui Ramonui ir Kaziui Mincevičiui, mokiniai tobulino vairavimo įvairiomis eismo sąlygomis įgūdžius. Valdydami vairavimo simuliatorių, atliko praktines užduotis ir patobulino krovinių krovimo ir tvirtinimo, krautuvų valdymo ir navigacijos naudojimo kompetencijas, išmoko paruošti sunkvežimį važiavimui apledėjusia kelio danga, turėjo galimybę simuliacinių priemonių pagalba patirti neigiamą alkoholio poveikį.
Pasak profesijos mokytojo Virginijaus Laurinaičio, mokinių ir mokytojų mainai iš skirtingų profesinių mokyklų padeda ne tik tobulinti profesines kompetencijas, bet ir įpareigoja mokinius pasitempti, pademonstruoti geriausias žinias ir praktinius įgūdžius.