Respublikinis profesinio mokymo įstaigų konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“ Raseiniuose

Respublikinis profesinio mokymo įstaigų konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“ Raseiniuose

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla tęsia tradiciją: Kauno regiono profesinės mokyklos kasmet organizuoja profesinių mokymo įstaigų lietuvių kalbos konkursą „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“. Organizavimo teisė atitenka konkurso nugalėtojui.  Prieš dvejus metus raseiniškiai šventė pergalę, tad ruošėsi  konkurso organizavimui. Pastarasis procesas užtruko dvejus metus- juk

šalyje paskelbta ekstremali situacija neleido susiburti draugėn. Džiugu, kad atėjus 2022 -iesiems  metams VšĮ Raseinių technologijos ir verslo  bendruomenė galėjo pakviesti į konkursą mokinius  ne tik iš Kauno regiono, bet ir iš visos Lietuvos profesinių mokymo įstaigų. Sulaukta 25 dalyvių iš Alytaus, Klaipėdos, Šeduvos, Elektrėnų,  Kauno, Vilniaus, Raseinių  profesinių mokymo įstaigų. Mokinius lydėjo 14 mokytojų.  Konkursą papildė veiklos mokiniams ir mokytojams. Pastarieji dalyvavo ekskursijoje, kurią vedė VšĮ „Atrask Raseinius“ vadovas ir gidas Arnas Zmitra, o mokinių parengusios dvi  edukacijas  laukė Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotojos Lina Kantautienė ir Lina Vapsevičienė.

Renginio pabaigoje svečiams  pristatytas mokykloje įgyvendinamas tvarumo projektas „Mums rūpi ateitis“ : ne tik virtualia, bet ir  realia forma. Svečiams muzikinį prizą padovanojo mokytojai Darius Bagdonas, Deivis Koba ir mokyklos mokiniai.

Konkurso nugalėtoja tapo Lukrecija Kaktaitė (Klaipėdos turizmo mokykla; jos mokytoja  Lina Juškienė).